Přeskočit na obsah | Přeskočit na navigaci

Nacházíte se: Úvod » O nás

O nás

Interiér prodejny Koňský obchod

Když mi byly tři roky posadil mne tenkrát pan Král na koně, jen si pamatuju jak  koník sklonil hlavu a začal se pást - bála jsem se, ale od té doby jsem bylo těma „hajtrama“ dle mé babičky posedlá. O moc let později jsem začala jezdit v JZD Skořenice, mnozí budou třeba pamatovat na Valdštejna, Mazurku, Elvise nebo Miralga... Kde jsou ty časy. Vedl nás pan Ondra s panem Příhodou st. Asi nebudu sama kdo na ně rád vzpomíná, prostě Skořenice byl „asi dobrej oddíl“.

Uteklo moc vody a tak se to nějak stalo, že jsem najednou ve stáji Rozárka u Kutné Hory měla Nera. Od koníka už to není tak daleko ke konskyobchod.cz.

Je pravda, že i naše práce je se zvířátkama propletená. Agrone Bohemia s.r.o. je firma, která se zabývá obchodováním s proteinovými krmivy, a vlastně vším co je pro výživu zvířat potřeba.

Vstup do prodejny Koňského obchodu

Manžel je velkým chovatelem poštovních holubů, ale kolega Šauli (který tvoří jeden ze základních  kamenů Agrone Tading, s.r.o.) vlastní tři koňské dámy (toho času je minimálně jedna těhotná). Budu se snažit pořídit dokumentaci.

A taky jsem měla to štěstí s velkým Š, potkala jsem paní ing. Renatu Strouhovou. Každému se srdce přeju potkat takového člověka. Dnes jsme obchodní parteři v prodeji müslí, granulí, pamlsků a kosmetiky pro koně. Mám připraveno několik článků, takže se můžete „těšit“, na další pokračování. 

To bude asi na úvod vše. Budeme se snažit dělat vše pro Vaši spokojenosti, nebráníme se, naopak uvítáme připomínky a podměty.

Jana Němcová

Nákupní košík

Počet výrobků: 0 Cena: 0

Přihlášení

Zaregistrovat se

Aktuality

Velká sleva až 50% na jezdecké rajtky- DÁMSKÉ, PÁNSKÉ

Přidáno: 4. 2. 2018 - Slevy na dámské i pánské rajtky různých druhů.

SLEVY NA VYBRANÉ ZBOŽÍ až 50 %

Přidáno: 2. 2. 2018 - Připravili jsme pro vás totální výprodej vybraného zboží - závodní košile, bundy, vesty,deky ,zvony,…

Jsme nyní i na FB!

Přidáno: 15. 4. 2015 - Milí zákazníci, nově náš obchod najdete také na Facebooku https://www.facebook.com/konskyobchodcz Ne…

Partneři:

Waldhausen Ekkia Casco Energys Mühldorfer St. Hyppolit Equila ViaEQ Premin Elt Wintec Wembley Star Kheiron Daslö Corral Covalliero C.S.O. Eliott EquiTheme Swing Feeling Norton Effol